Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Základná škola, Brekov Brekov 178; 066 01 Brekov riaditelka@zsbrekov.edu.sk
Základná škola, Brestovany J. Nižnanského 1; 919 27 Brestovany zs.brestovany@gmail.com
Základná škola, Brestovec Brestovec 147; 907 01 Brestovec obecbrestovec@stonline.sk
Základná škola, Bretka Bretka 56 -Beretke 56; 980 46 Bretka zsbretka@centrum.sk
Základná škola, Breza Breza 314; 029 53 Breza zsbreza@post.sk
Základná škola, Brezina Brezová 138/21; 076 12 Brezina zsbrezina@centrum.sk
Základná škola, Breznica Breznica 267; 091 01 Breznica zsbreznica@zsbreznica.edu.sk
Základná škola, Breznička Breznička 169; 985 02 Breznička zs.breznicka@post.sk
Základná škola, Brezno, Máj.povst.čes.ľudu 35 Máj.povst.čes.ľudu 35; 977 03 Brezno zsmpcl@gmail.com
Základná škola, Brezno, Pionierska 2 Pionierska 2; 977 01 Brezno zskolap2@gmail.com
Základná škola, Brezno, Pionierska 4 Pionierska 4; 977 01 Brezno zsraposa@szm.sk
Základná škola, Brezová pod Bradlom Sídl. Dolné Lúky 357; 906 13 Brezová pod Bradlom skola@zsbrezova.edu.sk
Základná škola, Brezovica, Brezovica 60 Brezovica 60; 082 74 Brezovica sobota@zsbrezovica.edu.sk
Základná škola, Brezovica, Školská 321 Školská 321; 028 01 Brezovica skola@zsbrezovica.sk
Základná škola, Brodské Školská 281; 908 85 Brodské zsbrodske@gmail.com
Základná škola, Brodzany Brodzany 25; 958 42 Brodzany zsbrodzany@centrum.sk
Základná škola, Brusno Školská 622/24; 976 62 Brusno zsbrusno@gmail.com
Základná škola, Bruty Bruty 162; 943 55 Bruty zsmsvjmbruty@zoznam.sk
Základná škola, Brvnište Brvnište 388; 018 12 Brvnište zsbrvniste@stonline.sk
Základná škola, Brzotín Berzehorská 154; 049 51 Brzotín zsbrzotin@stonline.sk
Základná škola, Búč Hlavná 503; 946 35 Búč kmaibucs@gmail.com
Základná škola, Bučany Bučany 155; 919 28 Bučany zsbucany@gmail.com
Základná škola, Budča Školská 341/28; 962 33 Budča zsbudca@centrum.sk
Základná škola, Budimír Budimír 11; 044 43 Budimír riaditel.zsbudimir@gmail.com
Základná škola, Budkovce Budkovce 355; 072 15 Budkovce riaditel@zsbudkovce.edu.sk