Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Dolné Semerovce č. 163; 935 85 Dolné Semerovce d.semerovce@stonline.sk
Obec Dolné Srnie č. 242; 916 41 Dolné Srnie starosta@dolnesrnie.sk
Obec Dolné Strháre č. 126; 991 03 Dolné Strháre dolnestrhare@procomp.sk
Obec Dolné Trhovište č. 152; 920 61 Dolné Trhovište oud.trhoviste@wircom.sk
Obec Dolné Vestenice Záhumenská 74; 972 23 Dolné Vestenice obec.d.vestenice@stonline.sk
Obec Dolné Zahorany č. 96; 985 42 Dolné Zahorany obecdolnezahorany@gmail.com
Obec Dolné Zelenice Dolné Zelenice; 920 52 Dolné Zelenice dz@in.slovanet.sk
Obec Dolný Bar č. 30; 930 14 Dolný Bar obec.dolnybar@stonline.sk
Obec Dolný Chotár č. 45; 925 41 Dolný Chotár ou.dolny.chotar@nextra.sk, ou.dolny.chotar@orangemail.sk
Obec Dolný Harmanec č. 61; 976 03 Dolný Harmanec obec.dolny.harmanec@zoznam.sk
Obec Dolný Hričov Osloboditeľov 131; 013 41 Dolný Hričov obecdolnyhricov@stonline.sk
Obec Dolný Kalník Dolný Kalník; 038 02 Dolný Kalník ou@dolnykalnik.sk
Obec Dolný Lieskov č. 10; 018 21 Dolný Lieskov oulieskov1@playmax.sk
Obec Dolný Lopašov č. 79; 922 04 Dolný Lopašov obecdlopasov@kios.sk, starosta@obecdlopasov.sk
Obec Dolný Ohaj č. 109; 941 43 Dolný Ohaj ou_dolny_ohaj@stonline.sk
Obec Dolný Pial Hlavná 34; 935 37 Dolný Pial obecdolnypial@stonline.sk
Obec Dolný Štál Mateja Korvína 676/2 ; 930 10 Dolný Štál alistal1@alistal.sk, nemeth@alistal.sk
Obec Dolný Vadičov č. 123; 023 45 Dolný Vadičov obecdolnyvadicov@zoznam.sk
Obec Domadice č. 23; 935 87 Domadice obecdonadice@stonline.sk, domadice@domadice.sk
Obec Domaníky č. 78; 962 65 Domaníky mozolova@szm.sk
Obec Domaniža č. 426; 018 16 Domaniža obec@domaniza.sk
Obec Domaňovce č. 92; 053 02 Domaňovce domanovce@stonline.sk
Obec Donovaly č. 3; 976 39 Donovaly obec@donovaly.sk
Obec Drábsko č. 10; 976 53 Drábsko oudrabsko@inmail.sk, drabsko@horehronie.eu
Obec Drahňov č. 1; 076 74 Drahňov obec.drahnov@pobox.sk