Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Drahovce Hlavná 429/127; 922 41 Drahovce oudrahovce@oudrahovce.sk
Obec Dravce č. 27; 053 14 Dravce dravce@stonline.sk
Obec Dražice č. 31; 980 23 Dražice obecdrazice@mail.t-com.sk
Obec Dražkovce č. 45; 038 02 Dražkovce oudrazkovce@stonline.sk
Obec Drienčany č. 10; 980 23 Drienčany ocu@driencany.sk
Obec Drienica č. 168; 083 01 Drienica drienica@drienica.sk
Obec Drienov Mierova 1; 082 04 Drienov ocu@drienov.sk
Obec Drienovec č. 368; 044 01 Drienovec starosta.d@mail.t-com.sk
Obec Drienovská Nová Ves č. 83; 082 01 Drienovská Nová Ves starosta.dnv@stonline.sk
Obec Drietoma č. 29; 913 03 Drietoma obec@drietoma.sk
Obec Drňa č. 50; 980 03 Drňa drna@stonline.sk
Obec Drnava č. 147; 049 42 Drnava obec.drnava@centrum.sk
Obec Družstevná pri Hornáde Hlavná 38; 044 31 Družstevná pri Hornáde druzstevna@druzstevna.sk
Obec Drženice č. 83; 935 03 Drženice obec.drzenice@stonline.sk
Obec Držkovce č. 76; 982 62 Držkovce obecdrzkovce@zoznam.sk
Obec Dubinné č. 9; 086 12 Dubinné obecdubinne@stonline.sk
Obec Dubník č. 244; 941 35 Dubník obec.dubnik@post.sk
Obec Dubno č. 40; 980 35 Dubno dubno@gemer.org
Obec Dubodiel č. 33; 913 23 Dubodiel obec.dubodiel@stonline.sk
Obec Dubová (okr. Pezinok) Hlavná 39; 900 90 Dubová ou@dubova.sk, uctovnik@dubova.sk, info@dubova.sk
Obec Dubová (okr. Svidník) č. 12; 090 11 Dubová obecdubova@stonline.sk
Obec Dubovany č. 200; 922 08 Dubovany dubovany@dubovany.sk
Obec Dubovce č. 175; 908 62 Dubovce oudubovce@stonline.sk, dubovce@dubovce.sk
Obec Dubové (okr. Turčianske Teplice) č. 50; 038 23 Dubové obecdubove@stonline.sk
Obec Dubové (okr. Zvolen) č. 82; 962 61 Dubové dubove@stonline.sk