Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Gregorova Vieska č. 39; 985 56 Gregorova Vieska ou.gregorovavieska@stonline.sk
Obec Gregorovce č. 88; 082 66 Gregorovce gregorovce@stonline.sk
Obec Gribov č. 36; 090 22 Gribov obecgribov@gmail.com
Obec Gruzovce č. 1; 067 22 Gruzovce gruzovce@zoznam.sk
Obec Gyňov Čanianska 3; 044 14 Gyňov gynov@stonline.sk
Obec Habovka č. 266; 027 32 Habovka obec@habovka.sk, starosta@habovka.sk
Obec Habura č. 63; 067 52 Habura ocu@habura.sk
Obec Hačava č. 47; 044 02 Hačava ocuhacava@stonline.sk, hacavaocu@kiwwi.sk
Obec Háj (okr. Košice - okolie) č. 112; 044 02 Háj ocuhaj@stonline.sk
Obec Háj (okr. Turčianske Teplice) č. 176; 039 01 Háj obecnyurad01@stonline.sk
Obec Hajná Nová Ves č. 76; 956 03 Hajná Nová Ves obechajnanovaves@mail.t-com.sk
Obec Hajnáčka Hlavné nám. 500; 980 33 Hajnáčka hajnacka@stonline.sk
Obec Hájske č. 410; 951 33 Hájske ouhajske@stonline.sk
Obec Hajtovka č. 24; 065 45 Hajtovka pnosek@azet.sk
Obec Haláčovce č. 48; 956 55 Haláčovce ouhalacovce@szm.sk
Obec Halič Mieru 66; 985 11 Halič obec.halic@novohrad.sk
Obec Haligovce č. 124; 065 34 Haligovce ocuhaligovce@stonline.sk
Obec Hamuliakovo č. 127; 900 43 Hamuliakovo info@obechamuliakovo.sk
Obec Hanigovce č. 12; 082 56 Hanigovce hanigovce@stonline.sk
Obec Haniska (okr. Košice - okolie) č. 248; 044 57 Haniska haniska@haniska-ke.sk
Obec Haniska (okr. Prešov) Bajzova 14; 080 01 Haniska obec@haniska.sk
Obec Hankovce (okr. Bardejov) č. 1; 086 46 Hankovce obechankovce@stonline.sk
Obec Hankovce (okr. Humenné) č. 117; 067 12 Hankovce obec.hankovce@stonline.sk
Obec Harhaj č. 35; 086 45 Harhaj obecharhaj@stonline.sk
Obec Harichovce 1. mája 25; 053 01 Harichovce obecharichovce@sg-t.sk