Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Harmanec č. 6; 976 03 Harmanec harmanecobecny@mail.t-com.sk
Obec Hatalov č. 185; 072 16 Hatalov obec_hatalov@mail.t-com.sk
Obec Hatné č. 46; 018 02 Hatné obechatne@stonline.sk
Obec Hažín č. 126; 072 34 Hažín hazin@lekosonline.sk
Obec Hažín nad Cirochou č. 45; 067 83 Hažín nad Cirochou ocuhazinnadcirochou@kapca.sk
Obec Hažlín Hlavná 200; 086 14 Hažlín hazlin@pobox.sk
Obec Helcmanovce č. 161; 055 63 Helcmanovce helcmanovce@helcmanovce.sk
Obec Heľpa Farská 588/2; 976 68 Heľpa ouhelpa@stonline.sk, helpa@helpa.sk
Obec Henckovce č. 60; 049 23 Henckovce ocuhenckovce@stonline.sk
Obec Hencovce Sládkovičova 1995; 093 02 Hencovce hencovce@mail.t-com.sk
Obec Hendrichovce č. 72; 082 35 Hendrichovce obec@hendrichovce.sk
Obec Herľany č. 54; 044 46 Herľany obecherlany@stonline.sk
Obec Hermanovce č. 59; 082 35 Hermanovce hermanovce@zoznam.sk
Obec Hermanovce nad Topľou č. 195; 094 34 Hermanovce nad Topľou ocu.hermanovcent@slovanet.sk
Obec Hertník č. 162; 086 42 Hertník obec@obechertnik.sk
Obec Hervartov č. 84; 086 22 Hervartov obec.hervartov@post.sk
Obec Hiadeľ č. 68; 976 61 Hiadeľ hiadel@hiadel.sk
Obec Hincovce č. 28; 053 63 Hincovce hincovce@spisnet.sk
Obec Hladovka č. 45; 027 13 Hladovka ocuhladovka@orava.sk
Obec Hlboké č. 114; 906 31 Hlboké obechlboke@ba.telecom.sk
Obec Hlboké nad Váhom č. 219; 014 01 Hlboké nad Váhom obec.hlboke@stonline.sk
Obec Hliník nad Hronom Železničná 320; 966 01 Hliník nad Hronom hlinikobec@stonline.sk
Obec Hlinné č. 74; 094 35 Hlinné ocu.hlinne@slovanet.sk
Obec Hlivištia č. 73; 073 01 Hlivištia hlivistia@lekosonline.sk
Obec Hniezdne č. 1; 065 01 Hniezdne obechniezdne@stonline.sk