Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Rokycany č. 45; 082 41 Rokycany obecrokycany@stonline.sk
Obec Rokytov č. 115; 086 01 Rokytov obecrokytov@stonline.sk
Obec Rokytov pri Humennom č. 151; 067 13 Rokytov pri Humennom rokytovhe@msil.t-com.sk
Obec Rokytovce č. 75; 068 01 Rokytovce rokytovce@zoznam.sk
Obec Rosina č. 167; 013 22 Rosina obec.rosina@stonline.sk
Obec Roškovce č. 49; 067 02 Roškovce roskovce@zoznam.sk
Obec Rovensko č. 146; 905 01 Rovensko rovensko@rovensko.sk
Obec Rovinka č. 350; 900 41 Rovinka rovinka@stonline.sk
Obec Rovňany č. 98; 985 24 Rovňany ocurovnany@stonline.sk
Obec Rovné (okr. Humenné) č. 154; 067 32 Rovné
Obec Rovné (okr. Rimavská Sobota) č. 32; 982 67 Rovné rovne@gemer.org
Obec Rovné (okr. Svidník) č. 37; 090 16 Rovné obecrovne@centrum.sk
Obec Rozhanovce SNP 48; 044 42 Rozhanovce rozhanovce@zoznam.sk
Obec Rožkovany č. 106; 082 71 Rožkovany obecrozkovany@stonline.sk
Obec Rozložná č. 81; 049 32 Rozložná obecrozlozna@mail.t-com.sk
Obec Rožňavské Bystré č. 163; 049 31 Rožňavské Bystré obec.roznavskebystre@stonline.sk
Obec Roztoky č. 84; 090 11 Roztoky ouroztoky@stonline.sk
Obec Rúbaň č. 27; 941 36 Rúbaň obecruban@ba.telecom.sk
Obec Rudina č. 442; 023 31 Rudina sekretariat@rudina.sk
Obec Rudinka č. 118; 023 31 Rudinka rudinka@naex.sk
Obec Rudinská č. 125; 023 31 Rudinská rudinska@stonline.sk
Obec Rudlov č. 146; 094 35 Rudlov obecrudlov@stonline.sk
Obec Rudná č. 69; 048 01 Rudná obec.rudna@stonline.sk
Obec Rudňany č. 234; 053 23 Rudňany obec@rudnany.sk, rudnany@rudnany.sk
Obec Rudnianska Lehota č. 225; 972 26 Rudnianska Lehota ourlehota@stonline.sk