Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Hosťovce (okr. Zlaté Moravce) č. 49; 951 91 Hosťovce hostovce@stonline.sk
Obec Hostovice č. 171; 067 35 Hostovice obec.hostovice@stonline.sk
Obec Hozelec Hlavná 58; 059 11 Hozelec obechozelec@azet.sk
Obec Hrabičov č. 188; 966 78 Hrabičov hrabicov@stonline.sk
Obec Hrabkov č. 81; 082 33 Hrabkov obechrabkov@stonline.sk
Obec Hrabová Roztoka Hrabová Roztoka; 067 74 Hrabová Roztoka obechrabovaroztoka@stonline.sk
Obec Hrabovčík č. 107; 090 41 Hrabovčík ou.hrabovcik@stonline.sk
Obec Hrabovec č. 104; 086 11 Hrabovec hrabovecou@azet.sk
Obec Hrabovec nad Laborcom č. 156; 067 01 Hrabovec nad Laborcom obechrabovec@post.sk
Obec Hrabovka č. 26; 913 32 Hrabovka ouhrab@psg.sk
Obec Hrabské č. 103; 086 06 Hrabské hrabske@in.slovanet.sk
Obec Hrabušice Hlavná 171; 053 15 Hrabušice hrabusice@stonline.sk
Obec Hrachovište č. 255; 916 15 Hrachovište obecnyurad@hrachoviste.sk
Obec Hrachovo Mieru 35; 980 52 Hrachovo obechrachovo@stonline.sk
Obec Hradište (okr. Partizánske) č. 278; 958 54 Hradište ocu@obec-hradiste.sk
Obec Hradište (okr. Poltár) č. 112; 985 25 Hradište obec_hradiste@stonline.sk
Obec Hradište pod Vrátnom č. 80; 906 12 Hradište pod Vrátnom obec.hradiste@mail.xxnet.sk, obec.hradiste@energomail.sk
Obec Hrádok č. 149; 916 33 Hrádok obec.hradok@stonline.sk
Obec Hraň SNP 165; 076 03 Hraň obechran@trenet.sk
Obec Hraničné č. 91; 065 21 Hraničné pokrivcak@hranicne.sk
Obec Hranovnica Sládkovičova 398; 059 16 Hranovnica obechranovnica@stonline.sk
Obec Hrašné č. 3; 916 14 Hrašné obechrasne@zmail.sk
Obec Hrašovík Hrašovík 36; 044 42 Hrašovík obechrasovik@stonline.sk, obechrasovik@netkosice.sk
Obec Hrčeľ Hlavná 200/30; 076 15 Hrčeľ ou.hrcel@trenet.sk
Obec Hrhov č. 128; 049 44 Hrhov obechrhov@kidrv.sk