Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Hruštín č. 468; 029 52 Hruštín ouhrustin@orava.sk, ocuhrustin@stonline.sk
Obec Hubice č. 28; 930 39 Hubice obechubice@stonline.sk
Obec Hubina č. 169; 922 21 Hubina hubina@hubina.sk
Obec Hubošovce č. 136; 082 66 Hubošovce obec.hubosovce@slavconet.sk
Obec Hubová č. 79; 034 93 Hubová obec.hubova@stonline.sk
Obec Hubovo č. 24; 980 50 Hubovo obec.hubovo@centrum.sk
Obec Hucín č. 76; 049 13 Hucín obechucin@stonline.sk
Obec Hudcovce č. 2; 067 45 Hudcovce ou.hudcovce@stonline.sk
Obec Hul č. 435; 941 44 Hul hul@hul.sk
Obec Huncovce Hlavná 29; 059 92 Huncovce huncovce@stonline.sk
Obec Hurbanova Ves č. 48; 903 01 Hurbanova Ves hurbanova.ves@zoznam.sk
Obec Husák č. 25; 072 51 Husák obechusak@lekosonline.sk
Obec Husiná č. 157; 985 42 Husiná husinaou@stonline.sk
Obec Huty č. 84; 027 32 Huty obechuty@stonline.sk
Obec Hviezdoslavov č. 8; 930 41 Hviezdoslavov ocu-hviezdoslavov@stonline.sk
Obec Hvozdnica č. 348; 013 56 Hvozdnica ou@hvozdnica.sk
Obec Hybe č. 2; 032 31 Hybe hybe@hybe.sk
Obec Hýľov č. 21; 044 12 Hýľov hylov@centrum.sk
Obec Igram č. 217; 900 84 Igram ou@igram.sk, starosta@igram.sk
Obec Ihľany č. 94; 059 94 Ihľany ihlany@stonline.sk
Obec Ihráč č. 57; 967 01 Ihráč obec@ihrac.sk, starostka@ihrac.sk
Obec Iliašovce č. 231; 053 11 Iliašovce ocuiliasovce@stonline.sk
Obec Ilija č. 150; 969 01 Ilija obec_ilija@stonline.sk
Obec Imeľ Nám. J. Blaskovicsa 507/11; 946 52 Imeľ starosta@obecimel.sk
Obec Iňa č. 27; 935 35 Iňa obec.ina@stonline.sk