Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Iňačovce č. 141; 072 11 Iňačovce obecinacovce@lekosonline.sk
Obec Inovce č. 28; 072 64 Inovce inovce@inovce.sk
Obec Ipeľské Predmostie č. 156; 991 10 Ipeľské Predmostie ipelpred@stonline.sk
Obec Ipeľské Úľany č. 98; 935 82 Ipeľské Úľany obec.ipulany@stonline.sk
Obec Ipeľský Sokolec č. 119; 935 75 Ipeľský Sokolec sokolec@ba.psg.sk
Obec Istebné č. 142; 027 53 Istebné ocuistebne@dkubin.sk
Obec Ivachnová č. 6; 034 83 Ivachnová ou@ivachnova.sk
Obec Ivanice č. 56; 980 42 Ivanice obec.ivanice@gemernet.sk
Obec Ivanka pri Dunaji Štefánikova 12; 900 28 Ivanka pri Dunaji starosta@ivankapridunaji.sk
Obec Ivanka pri Nitre Novozámocká 326; 951 12 Ivanka pri Nitre obecivanka@pobox.sk
Obec Ivanovce č. 312; 913 05 Ivanovce obec@ivanovce.sk
Obec Iža Ďatelinová 674; 946 39 Iža obeciza@stonline.sk, obeciza@ba.telecom.sk
Obec Ižkovce č. 56; 076 72 Ižkovce ocu.izkovce@stonline.sk
Obec Jablonec č. 206; 900 86 Jablonec jablonec@golemtech.sk
Obec Jablonica Trnavská 801; 906 32 Jablonica jablonica@stonline.sk, starostka@jablonica.net
Obec Jablonka č. 51; 906 21 Jablonka obecjablonka@centrum.sk
Obec Jablonov č. 165; 053 03 Jablonov obecjablonov@slovanet.sk
Obec Jablonov nad Turňou č. 73; 049 43 Jablonov nad Turňou jablonovnt@stonline.sk, jablonovnt@gemer.org
Obec Jabloňovce č. 73; 935 06 Jabloňovce obecjablonovce@zmail.sk
Obec Jablonové (okr. Bytča) č. 92; 013 52 Jablonové jablonove@stonline.sk
Obec Jablonové (okr. Malacky) č. 197; 900 54 Jablonové obec.jablonove@connected.sk
Obec Jacovce Farská 288/6; 956 21 Jacovce oujacovce@bestnet.sk
Obec Jahodná Nám. Sv. Trojice 294/3; 930 21 Jahodná ocujahodna@stonline.sk, starosta@obecjahodna.sk
Obec Jaklovce Nová 464/81; 055 61 Jaklovce jaklovce@stonline.sk
Obec Jakovany č. 83; 083 01 Jakovany jakovany@stonline.sk