Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Jakubany č. 555; 065 12 Jakubany jakubany@jakubany.sk
Obec Jakubov č. 191; 900 63 Jakubov starosta@jakubov.sk
Obec Jakubova Voľa č. 67; 082 56 Jakubova Voľa jakubovavola1@stonline.sk, jakubovavola1@sabnet.sk
Obec Jakubovany (okr. Liptovský Mikuláš) č. 21; 032 04 Jakubovany jakubovany@imafex.sk
Obec Jakubovany (okr. Sabinov) č. 24; 083 01 Jakubovany obec_jakubovany@stonline.sk
Obec Jalová č. 38; 067 61 Jalová oujalova@stonline.sk
Obec Jalovec (okr. Liptovský Mikuláš) č. 2; 032 21 Jalovec obecnyurad@jalovec.sk
Obec Jalovec (okr. Prievidza) Mlynská 636; 972 31 Jalovec jalovec@stonline.sk
Obec Jalšové č. 148; 922 31 Jalšové obec.jalsove@stonline.sk
Obec Jalšovík č. 23; 962 41 Jalšovík vijo@pobox.sk
Obec Jamník (okr. Liptovský Mikuláš) č. 192; 033 01 Jamník obecjamnik@magnetcity.sk
Obec Jamník (okr. Spišská Nová Ves) č. 101; 053 22 Jamník obecjamnik@stonline.sk
Obec Janice č. 54; 980 42 Janice obec.janice@gemernet.sk
Obec Janík č. 135; 044 05 Janík obecjanik@orangemail.sk
Obec Janíky č. 43; 930 39 Janíky obec@janiky.sk
Obec Jankovce č. 74; 067 24 Jankovce ou_jankovce@mail.t-com.sk
Obec Janov č. 1; 082 42 Janov obecjanov@stonline.sk
Obec Janova Lehota č. 37; 966 24 Janova Lehota janovalehota@stonline.sk
Obec Janovce (okr. Bardejov) č. 62; 086 41 Janovce janovce@stonline.sk
Obec Jánovce (okr. Galanta) č. 24; 925 22 Jánovce dubanludovit@stonline.sk
Obec Jánovce (okr. Poprad) č. 248; 059 13 Jánovce janovce@stonline.sk
Obec Janovík č. 83; 082 03 Janovík obecjanovik@post.sk
Obec Jarabá Dolná Jarabá 5; 977 01 Jarabá obecnyurad@jaraba.sk
Obec Jarabina č. 58; 065 31 Jarabina obecjarabina@stonline.sk
Obec Jarok Hlavná 176; 951 48 Jarok ocujarok@jarok.sk