Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Jesenské (okr. Rimavská Sobota) Sobotská 10; 980 02 Jesenské obecjesenske@mail.t-com.sk
Obec Ješkova Ves č. 40; 958 45 Ješkova Ves obecjeskovaves@stonline.sk
Obec Jestice Jestice; 980 04 Jestice obec.jestice@stonline.sk
Obec Jezersko č. 17; 059 04 Jezersko obec.jezersko@stonline.sk
Obec Jovice č. 50; 049 45 Jovice obecjovice@stonline.sk
Obec Jovsa č. 73; 072 32 Jovsa jovsa@stonline.sk
Obec Jur nad Hronom č. 278; 935 57 Jur nad Hronom ocu@jur.sk
Obec Jurová č. 85; 930 04 Jurová obecjurova@stonline.sk
Obec Jurské č. 20; 059 94 Jurské obecjurske@stonline.sk
Obec Juskova Voľa č. 82; 094 12 Juskova Voľa obec@juskovavola.sk
Obec Kačanov č. 66; 072 05 Kačanov obeckacanov@stonline.sk
Obec Kajal č. 20; 925 92 Kajal kajal@kajal.sk
Obec Kaľamenová č. 11; 038 22 Kaľamenová obeckalamenova@mail.t-com.sk, kalamenova@gaya.sk
Obec Kalameny č. 70; 034 82 Kalameny zastupitelstvo@kalameny.sk
Obec Kaľava č. 63; 053 42 Kaľava obeckalava@stonline.sk
Obec Kalinkovo č. 211; 900 43 Kalinkovo obeckalinkovo@obeckalinkovo.sk
Obec Kalinov č. 81; 068 01 Kalinov obec-kalinov@orangemail.sk
Obec Kalinovo SNP 138/14; 985 01 Kalinovo obec@kalinovo.sk
Obec Kalná nad Hronom Červenej armády 55; 935 32 Kalná nad Hronom obec@kalna.eu, kalna@stonline.sk
Obec Kalná Roztoka č. 199; 067 72 Kalná Roztoka obeckalnaroztoka@stonline.sk
Obec Kálnica č. 100; 916 37 Kálnica obec.kalnica@naex.sk
Obec Kalnište č. 30; 087 01 Kalnište kalniste@post.sk
Obec Kalonda Mierová 67; 985 31 Kalonda obeckalonda@mail.t-com.sk
Obec Kaloša č. 62; 982 52 Kaloša kalosa@kalosa.sk
Obec Kalša č. 128; 044 18 Kalša ocukalsa@mail.t-com.sk