Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Kátov č. 41; 908 49 Kátov ocu-katov@stonline.sk
Obec Kazimír Hlavná 138; 076 13 Kazimír obeckazimir@stonline.sk
Obec Kecerovce č. 92; 044 47 Kecerovce ocu_kecerovce@zoznam.sk
Obec Kechnec č. 19; 044 58 Kechnec obeckechnec@stonline.sk
Obec Kečovo č. 78; 049 55 Kečovo obec-kecovo@stonline.sk, kecovo@gemer.org
Obec Kendice č. 274; 082 01 Kendice obeckendice@zoznam.sk
Obec Keť č. 34; 935 64 Keť obecket@stonline.sk, obec.ket@kiwwi.sk
Obec Kiarov č. 25; 991 06 Kiarov obeckiarov@gonet.sk
Obec Kľačany č. 211; 920 64 Kľačany ouklacany@stonline.sk
Obec Kľače č. 1; 013 19 Kľače ocuklace@rajec.net
Obec Kľačno č. 119; 972 15 Kľačno klacno@prievidzanet.sk, obec@klacno.eu
Obec Kladzany č. 100; 094 21 Kladzany obeckladzany@stonline.sk
Obec Kľak č. 9; 966 77 Kľak obecklak@mail.t-com.sk
Obec Klasov č. 108; 951 53 Klasov starosta@klasov.sk
Obec Kláštor pod Znievom M. Čulena 181; 038 43 Kláštor pod Znievom klastorpzn@stonline.sk
Obec Klátova Nová Ves č. 100; 958 44 Klátova Nová Ves klatova@post.sk, ocu@klatovanovaves.sk
Obec Klčov č. 112; 053 02 Klčov obec.klcov@spisnet.sk
Obec Kleňany č. 149; 991 10 Kleňany obecuradklenany@pobox.sk, klenany@pobox.sk
Obec Klenov č. 140; 082 44 Klenov obecklenov@post.sk
Obec Klenová č. 126; 067 72 Klenová obecklenova@stonline.sk
Obec Klenovec Nám. K. Salvu 1; 980 55 Klenovec obec@klenovec.sk
Obec Klieština č. 45; 018 02 Klieština kliestina@pegonet.sk, kliestina@stonline.sk
Obec Klin č. 199; 029 41 Klin obecklin@centrum.sk
Obec Klin nad Bodrogom č. 34; 076 31 Klin nad Bodrogom klinb@stonline.sk
Obec Klížska Nemá č. 528; 946 19 Klížska Nemá ocuklnm@nextra.sk