Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Lietavská Svinná - Babkov č. 160; 013 11 Lietavská Svinná - Babkov obeclietsvinnababkov@stonline.sk
Obec Likavka Jánovčíkova 815; 034 95 Likavka obec@likavka.sk
Obec Limbach SNP 55; 900 91 Limbach limbach@post.sk
Obec Lipník č. 36; 972 32 Lipník obec.lipnik@stonline.sk
Obec Lipníky č. 100; 082 12 Lipníky oculipniky@stonline.sk
Obec Lipová Mlynský Sek 203; 941 02 Lipová obecnyurad.lipova@zoznam.sk
Obec Lipovany č. 46; 985 31 Lipovany lipovany@dkn.sk
Obec Lipovce č. 92; 082 36 Lipovce obeclipovce@mail.t-com.sk
Obec Lipové č. 59; 946 14 Lipové obeclipove@stonline.sk
Obec Lipovec (okr. Martin) Hrabiny 290; 038 61 Lipovec lipovec@stonline.sk
Obec Lipovec (okr. Rimavská Sobota) č. 32; 980 23 Lipovec lipovec@stonline.sk
Obec Lipovník (okr. Rožňava) č. 164; 049 42 Lipovník obec.lipovnik@stonline.sk
Obec Lipovník (okr. Topoľčany) č. 113; 956 01 Lipovník obec.lipovnik@stonline.sk
Obec Liptovská Anna č. 20; 032 23 Liptovská Anna obecliptovskaanna@post.sk
Obec Liptovská Kokava č. 390; 032 44 Liptovská Kokava obec.lk@stonline.sk
Obec Liptovská Lúžna č. 629; 034 72 Liptovská Lúžna obec-lipt.luzna@stonline.sk
Obec Liptovská Osada č. 369; 034 73 Liptovská Osada l.osada@stonline.sk
Obec Liptovská Porúbka č. 149; 033 01 Liptovská Porúbka obecny.urad@liponet.sk
Obec Liptovská Sielnica č. 75; 032 23 Liptovská Sielnica obec-sielnica@citycom.sk
Obec Liptovská Štiavnica č. 39; 034 01 Liptovská Štiavnica obec@liptovskastiavnica.sk
Obec Liptovská Teplá č. 142; 034 83 Liptovská Teplá obecliptovskatepla@stonline.sk
Obec Liptovská Teplička Štefana Garaja 398/16; 059 40 Liptovská Teplička ouliptteplicka@sinet.sk
Obec Liptovské Beharovce č. 9; 032 21 Liptovské Beharovce bojec@szm.sk
Obec Liptovské Kľačany č. 72; 032 14 Liptovské Kľačany obec.lipt.klacany@stonline.sk
Obec Liptovské Matiašovce č. 79; 032 23 Liptovské Matiašovce lmatiasovce@citycom.sk