Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Mašková č. 76; 985 11 Mašková obec.maskova@stonline.sk
Obec Maškovce č. 2; 067 32 Maškovce maskovce@centrum.sk
Obec Matiaška č. 56; 094 31 Matiaška oumatiaska@stonline.sk
Obec Matiašovce č. 74; 059 04 Matiašovce matiasovce@stonline.sk
Obec Maťovské Vojkovce č. 155; 079 01 Maťovské Vojkovce obecmatovskevojkovce@stonline.sk
Obec Matúškovo Cintorínska 138; 925 01 Matúškovo obecmatuskovo@stonline.sk
Obec Matysová Matysová; 065 46 Matysová jana.scensna@centrum.sk
Obec Medovarce č. 59; 962 65 Medovarce olgasvarcova@zoznam.sk
Obec Medveďov č. 90; 930 07 Medveďov info@medvedov.sk
Obec Medzany č. 152; 082 21 Medzany obec.medzany@post.sk
Obec Medzianky č. 86; 094 31 Medzianky oum@nextra.sk
Obec Medzibrod Nám. hrdinov SNP 1; 976 96 Medzibrod oumedzibrod@stonline.sk
Obec Medzibrodie nad Oravou č. 122; 026 01 Medzibrodie nad Oravou jamio1@stonline.sk
Obec Melčice - Lieskové Melčice – Lieskové 119; 913 05 Melčice - Lieskové obec@melcice-lieskove.sk, podatelna@melcice-lieskove.sk
Obec Melek č. 95; 952 01 Melek dusanbako@pobox.sk
Obec Meliata č. 100; 049 12 Meliata obecmeliata@stonline.sk
Obec Mengusovce č. 123; 059 36 Mengusovce mengusovce@stonline.sk
Obec Merašice č. 183; 920 61 Merašice oumerasice@wircom.sk
Obec Merník č. 164; 094 23 Merník ocu.mernik@slovanet.sk
Obec Mestečko č. 118; 020 52 Mestečko obecmestecko@obecmestecko.sk
Obec Mestisko č. 6; 090 41 Mestisko mestisko@stonline.sk
Obec Michajlov č. 56; 067 73 Michajlov obecmichajlov@stonline.sk
Obec Michal na Ostrove č. 132; 930 35 Michal na Ostrove ocumichal@mail.t-com.sk
Obec Michal nad Žitavou č. 160; 941 61 Michal nad Žitavou obec.michal@zoznam.sk
Obec Michaľany Hlavná 108; 076 14 Michaľany obecmichalany@stonline.sk