Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Pochabany č. 24; 956 38 Pochabany ocu.pochabany@post.sk, obec@pochabany.sk
Obec Podbiel č. 210; 027 42 Podbiel podbiel@orava.sk
Obec Podbranč č. 219; 906 05 Podbranč oupodbranc@stonline.sk
Obec Podbrezová Sládkovičova 76/6; 976 81 Podbrezová podbrezova@stonline.sk, evidenciaobyvatelov@podbrezova.sk
Obec Podhájska č. 322; 941 48 Podhájska oupodhajska@stonline.sk
Obec Podhorany (okr. Kežmarok) č. 114; 059 93 Podhorany oupodhorany@stonline.sk
Obec Podhorany (okr. Nitra) Mechenice 51; 951 46 Podhorany obecpodhorany@wircom.sk
Obec Podhorany (okr. Prešov) č. 106; 082 12 Podhorany ocupodhorany@orangemail.sk
Obec Podhorie (okr. Banská Štiavnica) č. 84; 969 82 Podhorie borgulova@orangemail.sk, obecnyurad@podhorie.sk
Obec Podhorie (okr. Žilina) č. 50; 013 18 Podhorie podhorie@stonline.sk
Obec Podhoroď č. 112; 072 64 Podhoroď podhorod@lekosonline.sk
Obec Podhradie (okr. Martin) 1. mája 194/61; 038 52 Podhradie obecpod@stonline.sk
Obec Podhradie (okr. Prievidza) č. 92; 972 42 Podhradie podhradie@prievidzanet.sk
Obec Podhradie (okr. Topoľčany) č. 91; 955 01 Podhradie obecpodhradie@topolcany.net
Obec Podhradík č. 82; 080 06 Podhradík obecpodhradik@post.sk
Obec Podkonice č. 178; 976 13 Podkonice podkonice@podkonice.sk
Obec Podkriváň č. 87; 985 51 Podkriváň obecpodkrivan@zoznam.sk, podkrivan@polana.eu
Obec Podkylava č. 6; 916 16 Podkylava podkylava@mail.t-com.sk
Obec Podlužany (okr. Bánovce nad Bebravou) č. 72; 956 52 Podlužany ocupodluzany@slovanet.sk
Obec Podlužany (okr. Levice) č. 165; 935 27 Podlužany podluzany@imilsoft.sk
Obec Podolie M. R. Štefánika 566; 916 22 Podolie podolie@podolie.sk, starosta@podolie.sk
Obec Podrečany č. 190; 985 55 Podrečany obec@podrecany.sk
Obec Podtureň Hlavná 164; 033 01 Podtureň obec.podturen@slovanet.sk
Obec Podvysoká č. 26; 023 57 Podvysoká obec@podvysoka.sk
Obec Podzámčok č. 23; 962 61 Podzámčok obec@podzamcok.sk