Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Pataš č. 87; 929 01 Pataš oupatas@stonline.sk
Obec Patince Lipová 233; 946 39 Patince obecpatince@mail.t-com.sk
Obec Pavčina Lehota č. 71; 031 01 Pavčina Lehota obec@pvcina-lehota.sk
Obec Pavlice č. 146; 919 42 Pavlice obecpavlice@golemtech.sk
Obec Pavlová č. 153; 943 59 Pavlová obec.pavlova@zoznam.sk, pavlova@dolnepohronie.sk
Obec Pavlova Ves č. 27; 032 21 Pavlova Ves obec@pavlovaves.gityposta.sk
Obec Pavlovce (okr. Rimavská Sobota) č. 37; 980 01 Pavlovce ou.pavlovce@stonline.sk
Obec Pavlovce (okr. Vranov nad Topľou) č. 143; 094 31 Pavlovce obecpavlovce@mail.t-com.sk
Obec Pavlovce nad Uhom č. 17; 072 14 Pavlovce nad Uhom pavlovce@pavlovce.sk
Obec Pažiť č. 78; 958 03 Pažiť obecpazit@stonline.sk, pazit@pazit.eu
Obec Pčoliné Pčoliné 121; 067 35 Pčoliné obecpcoline@azet.sk
Obec Pečeňady č. 93; 922 07 Pečeňady info@pecenady.sk, starosta@pecenady.sk
Obec Pečeňany č. 105; 956 36 Pečeňany ocu.pecenany@mail.t-com.sk
Obec Pečenice č. 64; 935 03 Pečenice obec.pecenice@stonline.sk
Obec Pečovská Nová Ves Hlavná 79; 082 56 Pečovská Nová Ves obec@pecovska.sk
Obec Peder č. 117; 044 05 Peder ocupeder@post.sk
Obec Perín - Chym Perín 180; 044 74 Perín - Chym ou-pch@euroweb.sk, obecperin@kid.sk
Obec Pernek č. 48; 900 53 Pernek obecpernek@stonline.sk
Obec Petrikovce č. 71; 072 06 Petrikovce oupetrikovce@post.sk
Obec Petrová č. 30; 086 02 Petrová obecpetrova@stonline.sk, petrova2@post.sk
Obec Petrova Lehota č. 51; 913 26 Petrova Lehota obecnyurad@centrum.sk
Obec Petrova Ves č. 53; 908 44 Petrova Ves petrovaves@petrovaves.sk, obec@petrovaves.sk
Obec Petrovany č. 317; 082 53 Petrovany petrovany@petrovany.sk
Obec Petrovce (okr. Rimavská Sobota) č. 19; 980 35 Petrovce petrovce@stonline.sk, petrovce@gemer.org
Obec Petrovce (okr. Sobrance) č. 2; 072 62 Petrovce ocuhuta@stonline.sk