Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Pohorelá Nová ulica 392; 976 69 Pohorelá obec@pohorela.sk, starosta@pohorela.sk
Obec Pohranice č. 185; 951 02 Pohranice st.pohranice@mail.t-com.sk
Obec Pohronská Polhora Hlavná 62; 976 56 Pohronská Polhora ppolhora@ppolhora.sk
Obec Pohronský Bukovec č. 40; 976 62 Pohronský Bukovec obec.pohronskybukovec@stonline.sk
Obec Pohronský Ruskov Hlavná 74; 935 62 Pohronský Ruskov obecpohr.ruskov@stonline.sk
Obec Poľanovce č. 7; 053 05 Poľanovce obecpolanovce@stonline.sk
Obec Poľany Hlavná 35; 076 84 Poľany polany@inmail.sk
Obec Poliakovce č. 20; 086 11 Poliakovce poliakovce@stonline.sk
Obec Polianka č. 91; 907 01 Polianka ObecPolianka@stonline.sk
Obec Polichno č. 4; 985 13 Polichno polichno@polichno.sk
Obec Polina Polina; 982 62 Polina polina@gemer.org
Obec Poľný Kesov č. 68; 951 15 Poľný Kesov starosta.p.kesov@stonline.sk
Obec Poloma č. 120; 082 73 Poloma ocupoloma@stonline.sk
Obec Polomka Osloboditeľov 12; 976 66 Polomka sekretariat@polomka.sk
Obec Poluvsie č. 251; 972 16 Poluvsie poluvsie@stonline.sk
Obec Pongrácovce č. 309; 053 05 Pongrácovce starosta@pongracovce.sk
Obec Poniky Malá Stráňa 32; 976 33 Poniky ouponiky@poniky.sk, ouponiky@bb.telecom.sk
Obec Poproč Školská 2; 044 24 Poproč ocupoproc@ke.telecom.sk, sekretariat@poproc.sk
Obec Popudinské Močidľany č. 56; 908 61 Popudinské Močidľany martinairsova@post.sk, dana.zurkova@post.sk
Obec Poráč č. 61; 053 23 Poráč obecporac@stonline.sk
Obec Poriadie č. 114; 906 22 Poriadie ocuporiadie@stonline.sk
Obec Porostov č. 86; 072 55 Porostov porostov@lekosonline.sk
Obec Poruba č. 95; 972 11 Poruba obecporuba@stonline.sk
Obec Poruba pod Vihorlatom č. 175; 072 32 Poruba pod Vihorlatom ocu-porubap.v@minet.sk, poruba@poruba.eu
Obec Porúbka (okr. Bardejov) č. 67; 086 46 Porúbka porubka@stonline.sk