Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Vojňany č. 4; 059 02 Vojňany obec@vojnany.sk
Obec Vojtovce č. 1; 091 01 Vojtovce obecvojtovce@stonline.sk
Obec Voľa č. 36; 072 21 Voľa ocuvola@dalnet.sk
Obec Volica č. 64; 067 01 Volica volica@centrum.sk
Obec Volkovce Hlavná 4; 951 87 Volkovce volkovce@zoznam.sk
Obec Voznica č. 135; 966 81 Voznica obec.voznica@stonline.sk
Obec Vozokany (okr. Galanta) č. 57; 925 05 Vozokany obec@obecvozokany.sk
Obec Vozokany (okr. Topoľčany) č. 100; 956 05 Vozokany ouvozokany@wircom.sk
Obec Vrádište č. 136; 908 49 Vrádište vradiste@vradiste.sk
Obec Vrakúň Hlavná 622; 930 25 Vrakúň obecnyurad@vrakun.sk
Obec Vrbnica č. 25; 072 16 Vrbnica p.skyba@centrum.sk
Obec Vrbov č. 204; 059 72 Vrbov obecvrbov@stonline.sk
Obec Vrbová nad Váhom Hlavná 91; 946 65 Vrbová nad Váhom du_vrbova@stonline.sk
Obec Vrbovce č. 313; 906 06 Vrbovce obecvrbovce@stonline.sk
Obec Vrbovka č. 56; 991 06 Vrbovka ipolyvarbo@szm.sk
Obec Vrchteplá č. 15; 017 05 Vrchteplá obecvrchtepla@centrum.sk
Obec Vrícko č. 136; 038 31 Vrícko obec.vricko@stonline.sk
Obec Vršatské Podhradie č. 54; 018 52 Vršatské Podhradie obec.vrsatec@dcnet.sk
Obec Vtáčkovce č. 16; 044 47 Vtáčkovce ou@vtackovce.sk
Obec Výborná č. 12; 059 02 Výborná obecvyborna@stonline.sk
Obec Výčapy - Opatovce č. 204; 951 44 Výčapy - Opatovce vycapy-opatovce@stonline.sk
Obec Východná č. 715; 032 32 Východná starosta@obec-vychodna.sk, ocu.vychodna@stonline.sk
Obec Vydrany č. 71; 930 16 Vydrany ocu@vydrany.sk
Obec Vydrník č. 55; 059 14 Vydrník obec@vydrnik.sk
Obec Vyhne č. 100; 966 02 Vyhne vyhne@vyhne.sk