Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Višňov Hlavná 22; 076 61 Višňov obec.visnov@azet.sk
Obec Višňové (okr. Nové Mesto nad Váhom) č. 60; 916 16 Višňové visnove@slovanet.sk
Obec Višňové (okr. Žilina) č. 553; 013 23 Višňové urad@visnove.sk
Obec Visolaje č. 40; 018 61 Visolaje starosta@petranet.sk, obec.visolaje@petranet.sk
Obec Vištuk Hlavná 353; 900 85 Vištuk vistuk@vistuk.sk
Obec Vitanová č. 82; 027 12 Vitanová obec-vitanova@slovanet.sk
Obec Víťaz č. 111; 082 38 Víťaz obecvitaz@szm.sk
Obec Víťazovce č. 90; 067 24 Víťazovce obecvitazovce@pobox.sk
Obec Vítkovce č. 100; 053 63 Vítkovce obecvitkovce@stonline.sk
Obec Vlachovo Letná 71; 049 24 Vlachovo obec@vlachovo.eu
Obec Vlachy č. 126; 032 13 Vlachy obecvlachy@citycom.sk, vlachy@citycom.sk
Obec Vlčany Hlavná 1; 925 84 Vlčany obecvlcany@stonline.sk
Obec Vlčkovce č. 15; 919 23 Vlčkovce obec.vlckovce@stonline.sk
Obec Vlkanová Matuškova 53; 976 31 Vlkanová obec@vlkanova.sk, starosta@vlkanova.sk
Obec Vlkas č. 157; 941 44 Vlkas vlkas@stonline.sk
Obec Vlková č. 24; 059 72 Vlková obecvlkova@stonline.sk
Obec Vlkovce č. 63; 059 71 Vlkovce vlkovce@sinet.sk
Obec Vlky č. 83; 900 44 Vlky obecvlky@mail.t-com.sk
Obec Vlkyňa č. 70; 980 44 Vlkyňa ocuvlkyna@zoznam.sk
Obec Voderady č. 262; 919 42 Voderady voderady@voderady.sk
Obec Vojany č. 72; 076 72 Vojany ouv@post.sk
Obec Vojčice P. O. Hviezdoslava 408; 076 22 Vojčice vojcice1@gbs.eu.sk
Obec Vojka Hlavná 84/26; 076 83 Vojka vojka@post.sk
Obec Vojka nad Dunajom č. 150; 930 31 Vojka nad Dunajom obecvojka@gmail.com
Obec Vojkovce č. 37; 053 61 Vojkovce obecvojkovce@stonline.sk