Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Základná škola, Kátlovce Kátlovce 195; 919 55 Kátlovce zskatlovce@gmail.com
Základná škola, Kazimír Hlavná 117; 076 13 Kazimír zskazimir@centrum.sk
Základná škola, Kecerovce Kecerovce 79; 044 47 Kecerovce zskecerovce@pobox.sk
Základná škola, Kečovo Kečovo 72; 049 55 Kečovo zskecovo@gmail.com
Základná škola, Kežmarok, Dr. Daniela Fischera 2 Dr. Daniela Fischera 2; 060 01 Kežmarok zsfischera@zsfiskk.sk
Základná škola, Kežmarok, Hradné námestie 38 Hradné námestie 38; 060 11 Kežmarok skola@zshradnekk.edu.sk
Základná škola, Kežmarok, Nižná brána 8 Nižná brána 8; 060 01 Kežmarok riaditelnbkk@gmail.com
Základná škola, Kľačany Kľačany 263; 920 64 Kľačany zs.ms.klacany@gmail.com
Základná škola, Kladzany Kladzany 45; 094 21 Kladzany michlova.zuzana@stonline.sk
Základná škola, Klasov Klasov 20; 951 53 Klasov zsklasov@gmail.com
Základná škola, Kláštor pod Znievom Gymnaziálna 197; 038 43 Kláštor pod Znievom zsklastor@zsklastor.edu.sk
Základná škola, Klátova Nová Ves Klátova Nová Ves 351; 958 44 Klátova Nová Ves zsknv@stonline.sk
Základná škola, Klenová Klenová 111; 067 72 Klenová skola@zsklenova.edu.sk
Základná škola, Klenovec 9. mája 718; 980 55 Klenovec zsvmklenovec@zsvmklenovec.edu.sk
Základná škola, Klin Klin 122; 029 41 Klin zsklin@stonline.sk
Základná škola, Klokočov Ústredie 976; 023 22 Klokočov riaditelzs@klokocov.sk
Základná škola, Klubina Klubina 157; 023 04 Klubina zsklubina@post.sk
Základná škola, Kluknava Kluknava 43; 053 51 Kluknava rzskluknava@azet.sk
Základná škola, Kľušov Kľušov 170; 086 22 Kľušov zsklusov@pobox.sk
Základná škola, Kobyly Kobyly 53; 086 22 Kobyly zskobyly@gmail.com
Základná škola, Kočovce Kočovce 380; 916 31 Kočovce riaditel@zskocovce.edu.sk
Základná škola, Kojatice Kojatice 84; 082 32 Kojatice zskojatice@stonline.sk
Základná škola, Kokava nad Rimavicou Štúrova 70; 985 05 Kokava nad Rimavicou zssmskokava@gmail.com
Základná škola, Kokošovce Kokošovce 121; 082 52 Kokošovce zskokosovce@post.sk
Základná škola, Kokšov - Bakša Kokšov - Bakša 20; 044 13 Kokšov - Bakša zskoksovbaksa@zoznam.sk