Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Základná škola, Púchov, Slovanská 23 Slovanská 23; 020 01 Púchov slovanska23@gmail.com
Základná škola, Pucov Pucov 112; 026 01 Pucov zspucov@gmail.com
Základná škola, Pukanec Štiavnická cesta 26; 935 05 Pukanec zspukanec@mail.t-com.sk
Základná škola, Pušovce Pušovce 1; 082 14 Pušovce hrabcakmaros@pobox.sk
Základná škola, Pusté Sady Pusté Sady 43; 925 54 Pusté Sady obecpustesady@mail.t-com.sk
Základná škola, Pusté Úľany Hlavná 86; 925 28 Pusté Úľany z.balazova@zspusteulany.sk
Základná škola, Rabča Rabčická 410; 029 44 Rabča zsrabca@zsrabca.edu.sk
Základná škola, Rabčice Rabčice 194; 029 45 Rabčice zsrabcice@zsrabcice.edu.sk
Základná škola, Radava Radava 440; 941 47 Radava zsradava@zoznam.sk
Základná škola, Radnovce Radnovce 63; 980 42 Radnovce zs.radnovce@gmail.com
Základná škola, Radoľa Radoľa 326; 023 36 Radoľa zsradola@zsradola.edu.sk
Základná škola, Radošina Kpt. Nálepku 13; 956 05 Radošina zsradosina@zoznam.sk
Základná škola, Radošovce Radošovce 338; 908 63 Radošovce zsradosovce@pobox.sk
Základná škola, Radôstka Radôstka 168; 023 04 Radôstka skola@zsradostka.edu.sk
Základná škola, Radvaň nad Dunajom Radvaň nad Dunajom 248; 946 38 Radvaň nad Dunajom zsradvan@post.sk
Základná škola, Radvaň nad Laborcom Radvaň nad Laborcom 278; 067 01 Radvaň nad Laborcom ivankires@gmail.com
Základná škola, Radzovce Radzovce 418; 985 58 Radzovce zsradzovce@post.sk
Základná škola, Rajec Lipová 2; 015 01 Rajec riaditel@mzsrajec.edu.sk
Základná škola, Rajecká Lesná Záplotie 414; 013 15 Rajecká Lesná riaditel.zsrajeckalesna@gmail.com
Základná škola, Rajecké Teplice Pionierska 95; 013 13 Rajecké Teplice zsrajteplice@centrum.sk
Základná škola, Raková Raková 950; 023 51 Raková zs950@centrum.sk
Základná škola, Rakovec nad Ondavou Rakovec nad Ondavou 2; 072 03 Rakovec nad Ondavou skola@zsrakovec.edu.sk
Základná škola, Rakovice Rakovice 15; 922 08 Rakovice zsrakovice@zsrakovice.edu.sk
Základná škola, Rakúsy Rakúsy 81; 059 76 Rakúsy zssms.rakusy@gmail.com
Základná škola, Rapovce Hlavná 9/5; 985 31 Rapovce zsrapovce@azet.sk