Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Svinice Hlavná 75/3; 076 37 Svinice stav.urad@kralovskychlmec.sk
Obec Svinná č. 141; 913 24 Svinná ocusvinna@slovanet.sk
Obec Svodín Hlavná 1117/1; 943 54 Svodín svodin@svodin.sk
Obec Švošov Školská 70; 034 91 Švošov obec_svosov@stonline.sk
Obec Svrbice č. 25; 956 06 Svrbice ousvrbice@zoznam.sk
Obec Svrčinovec č. 858; 023 12 Svrčinovec obecsvrcinovec@stonline.sk
Obec Tachty č. 152; 980 34 Tachty obec.tachty@stonline.sk
Obec Tajná č. 3; 952 01 Tajná ou-tajna@slovanet.sk
Obec Tajov č. 79; 976 34 Tajov obec.tajov@stonline.sk
Obec Ťapešovo č. 117; 029 51 Ťapešovo tapesovo@stonline.sk
Obec Tarnov č. 6; 086 01 Tarnov tarnov@stonline.sk
Obec Tašuľa č. 42; 072 52 Tašuľa ocutasula@centrum.sk
Obec Tatranská Javorina č. 7; 059 56 Tatranská Javorina obecnyurad@tjavorina.eu
Obec Tehla č. 88; 935 35 Tehla obectehla@stonline.sk
Obec Tekolďany č. 30; 920 62 Tekolďany obectekoldany@zoznam.sk
Obec Tekovská Breznica č. 566; 966 52 Tekovská Breznica ocutbreznica@stonline.sk
Obec Tekovské Lužany SNP 43; 935 41 Tekovské Lužany luzany@nextra.sk
Obec Tekovské Nemce Tekovská 405; 966 54 Tekovské Nemce tnemce@mail.t-com.sk
Obec Tekovský Hrádok č. 126; 935 51 Tekovský Hrádok tekhradok@stonline.sk
Obec Telgárt č. 70; 976 73 Telgárt obutelgart@stonline.sk
Obec Telince Hlavná 105; 951 61 Telince telince@stonline.sk
Obec Temeš č. 140; 972 29 Temeš obec.temes@centrum.sk
Obec Teplička č. 83; 052 01 Teplička teplicka@teplicka.sk
Obec Teplička nad Váhom Nám. sv. Floriána 290/2; 013 01 Teplička nad Váhom obec@teplickanadvahom.sk, sekretariat@teplickanadvahom.sk
Obec Tepličky č. 57; 920 66 Tepličky obec.teplicky@stonline.sk