Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Belina č. 194; 986 01 Belina komunitnocentrum@centrum.sk, komunitnecentrum@centrum.sk
Obec Belince č. 49; 956 12 Belince obecbelince@stonline.sk
Obec Bellova Ves č. 75; 930 52 Bellova Ves obecbellova@stonline.sk
Obec Beloveža č. 94; 086 14 Beloveža soroka@zoznam.sk
Obec Beluj č. 43; 969 01 Beluj obecbeluj@zoznam.sk, juznesitnobeluj@stonline.sk
Obec Beluša Farská 1045; 018 61 Beluša belusa@isternet.sk
Obec Belža č. 80; 044 58 Belža obecbelza@mail.t-com.sk
Obec Beňadiková č. 17; 032 04 Beňadiková oubenadikova@alconet.sk
Obec Beňadovo č. 66; 029 63 Beňadovo benadovo@zoznam.sk
Obec Beňatina č. 10; 072 64 Beňatina benatina@lekosonline.sk
Obec Beniakovce č. 44; 044 42 Beniakovce starosta@obecbeniakovce.sk, milan.rabatin@zoznam.sk
Obec Benice č. 69; 038 42 Benice benice@max.euroweb.sk
Obec Benkovce č. 22; 094 02 Benkovce ocubenkovce@stonline.sk
Obec Beňuš č. 355; 976 64 Beňuš obecbenus@mail.t-com.sk, ocubenus@stonline.sk
Obec Bernolákovo Hlavná 111; 900 27 Bernolákovo obec@bernolakovo.sk
Obec Bertotovce č. 142; 082 35 Bertotovce obecbertotovce@stonline.sk
Obec Beša (okr. Levice) č. 306; 935 36 Beša obecbesa@stonline.sk
Obec Beša (okr. Michalovce) č. 107; 076 72 Beša obec_besa@zoznam.sk
Obec Bešeňov č. 33; 941 41 Bešeňov obec.besenov@stonline.sk
Obec Bešeňová Jánska 25; 034 83 Bešeňová besenova@besenova.sk
Obec Betlanovce č. 23; 053 15 Betlanovce
Obec Betliar Šafárikova 67; 049 21 Betliar obec.betliar@stonline.sk
Obec Bežovce č. 184; 072 53 Bežovce oubezovce@lekosonline.sk
Obec Bidovce č. 210; 044 45 Bidovce obecbidovce@netkosice.sk
Obec Biel Hlavná 48; 076 41 Biel biel@mail.t-com.sk