Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Bielovce č. 98; 935 74 Bielovce bielovce@stonline.sk
Obec Biely Kostol Pionierske nám.1; 919 34 Biely Kostol bielykostol@m-fit.com, oub.kostol@stonline.sk
Obec Bijacovce č. 7; 053 06 Bijacovce obecbijacovce@stonline.sk
Obec Bílkove Humence č. 169; 908 77 Bílkove Humence bilkovehumence@seznam.cz, ou.b.humence@bmservis.sk
Obec Bíňa č. 107; 943 56 Bíňa obecbina@stonline.sk
Obec Bíňovce č. 134; 919 07 Bíňovce ocubinovce@stonline.sk
Obec Biskupice Biskupická 61/132; 986 01 Biskupice obecbiskupice@geniusnet.sk
Obec Biskupová č. 62; 956 07 Biskupová ocubiskupova@stonline.sk
Obec Bitarová č. 94; 010 04 Bitarová obec.bitarova@gmail.com
Obec Blahová č. 136; 930 52 Blahová obecblahova@stonline.sk
Obec Blatná na Ostrove č. 203; 930 32 Blatná na Ostrove obec@blatnanaostrove.sk
Obec Blatná Polianka č. 94; 072 44 Blatná Polianka blatnapolianka@lekosonline.sk
Obec Blatné Šarfická 300/37; 900 82 Blatné starosta@blatne.sk
Obec Blatné Remety č. 26; 072 44 Blatné Remety blremety@gmail.com
Obec Blatné Revištia č. 86; 072 43 Blatné Revištia bl.revistia@minet.sk
Obec Blatnica č. 1; 038 15 Blatnica oublatnica@gaya.sk
Obec Blažice č. 53; 044 16 Blažice blazice@atlas.sk
Obec Blažovce č. 22; 038 44 Blažovce michalka@dzd.sk
Obec Blesovce č. 117; 956 01 Blesovce obecblesovce@wircom.sk
Obec Blhovce č. 157; 980 32 Blhovce obec.blhovce@stonline.sk
Obec Bobot č. 56; 913 25 Bobot ou@bobot.sk, starosta@bobot.sk
Obec Bobrov Vyšný koniec 173; 029 42 Bobrov starosta@obecbobrov.sk
Obec Bobrovček č. 26; 032 21 Bobrovček laco@svslm.sk
Obec Bobrovec č. 90; 032 21 Bobrovec obec.bobrovec@stonline.sk
Obec Bočiar č. 23; 044 56 Bočiar oubociar@eccenet.sk