Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Bretka č. 33; 980 46 Bretka obecbretka@stonline.sk
Obec Breza č. 56; 029 53 Breza ocubreza@stonline.sk
Obec Brežany (okr. Prešov) č. 20; 082 41 Brežany obecbrezany@mail.t-com.sk
Obec Brezany (okr. Žilina) č. 64; 010 04 Brezany obec.brezany@mail.t-com.sk
Obec Brezina Brezová 151; 076 12 Brezina brezina@oubrezina.sk
Obec Breziny Horné Breziny 141; 962 61 Breziny obec@breziny.sk
Obec Breznica č. 100; 091 01 Breznica zsbreznica@zsbreznica.edu.sk
Obec Breznička č. 206; 985 02 Breznička breznicka1@stonline.sk
Obec Brezolupy č. 63; 957 01 Brezolupy brezolupyocu@centrum.sk, brezolupyocu@pobox.sk
Obec Brezov č. 21; 087 01 Brezov obecbrezov@stonline.sk
Obec Brezovec č. 16; 067 73 Brezovec obec.brezovec@stonline.sk
Obec Brezovica (okr. Sabinov) č. 59; 082 74 Brezovica oubrezovica@stonline.sk
Obec Brezovica (okr. Tvrdošín) Osloboditeľov 346; 028 01 Brezovica obec@brezovica.sk
Obec Brezovička č. 8; 082 74 Brezovička brezovicka@livenet.sk
Obec Brhlovce č. 156; 935 02 Brhlovce brhlovceocu@stonline.sk
Obec Brodské Školská 1030; 908 85 Brodské obecbrodske@stonline.sk
Obec Brodzany č. 154; 958 42 Brodzany brodzany1@szm.sk
Obec Brunovce č. 106; 916 25 Brunovce obecbrunovce@stonline.sk
Obec Brusnica č. 44; 090 31 Brusnica obecbrusnica@stonline.sk
Obec Brusno č. 360; 976 62 Brusno obecbrusno@stonline.sk
Obec Brutovce č. 96; 053 73 Brutovce obecbrutovce@stonline.sk
Obec Bruty č. 111; 943 55 Bruty oubruty@stonline.sk
Obec Brvnište č. 390; 018 12 Brvnište brvniste@host.sk
Obec Brzotín Mariássyho nám. 167; 049 51 Brzotín oubrzotin@stonline.sk
Obec Búč Nám. vodcu Bulcsu 91; 946 35 Búč obecbuc@nextra.sk