Zoznam inštitúcií

Inštitúcie, ktoré majú povinnosť odpovedať na infožiadosti, sa podľa zákona volajú "povinné osoby" (preto, že sú povinné odpovedať a preto, že sú právnickými osobami). Patria medzi ne všetky štátne inštitúcie, ale v istej miere aj firmy, zriadené obcami, VÚC, alebo štátom.

Organizácia Adresa E-mail
Obec Kručov č. 60; 090 32 Kručov obeckrucov@stonline.sk
Obec Krušetnica č. 69; 029 54 Krušetnica ocu.krusetnica@stonline.sk
Obec Krušovce Štefánikova 129; 956 31 Krušovce krusovce@stonline.sk
Obec Kružlov č. 141; 086 04 Kružlov obeckruzlov@mail.t-com.sk, kruzlov@kruzlov.sk
Obec Kružlová č. 8; 090 02 Kružlová obeckruzlova@zoznam.sk
Obec Kružná č. 139; 049 51 Kružná obec.kruzna@stonline.sk
Obec Kružno č. 38; 979 01 Kružno ocu.kruzno@rsnet.sk
Obec Kšinná č. 102; 956 43 Kšinná obec.ksinna@post.sk
Obec Kubáňovo č. 22; 935 75 Kubáňovo obeckubanovo@stonline.sk
Obec Kuchyňa č. 220; 900 52 Kuchyňa kuchyna220@stonline.sk
Obec Kučín (okr. Bardejov) č. 57; 086 12 Kučín obeckucin@stonline.sk
Obec Kučín (okr. Vranov nad Topľou) č. 77; 094 21 Kučín obeckucin@inmail.sk
Obec Kuklov č. 203; 908 78 Kuklov obeckuklov@stonline.sk
Obec Kuková č. 74; 086 44 Kuková obeckukova@stonline.sk
Obec Kukučínov č. 19; 937 01 Kukučínov obec@kukucinov.sk, kukucinov@nextra.sk
Obec Kunerad č. 60; 013 13 Kunerad kunerad@host.sk, oukunerad@rajec.net
Obec Kunešov č. 1; 967 01 Kunešov obeckunesov@stonline.sk
Obec Kunova Teplica č. 127; 049 32 Kunova Teplica ocukt127@stonline.sk
Obec Kuraľany č. 1; 935 64 Kuraľany kuralany@stonline.sk
Obec Kurima Klepár 1; 086 12 Kurima oukurima@stonline.sk
Obec Kurimany Kurimany; 054 01 Kurimany kurimany@nextra.sk
Obec Kurov č. 39; 086 04 Kurov obec.kurov@stonline.sk
Obec Kusín č. 130; 072 32 Kusín obeckusin@lekosonline.sk
Obec Kútniky č. 634; 929 01 Kútniky ocukutniky@stonline.sk
Obec Kúty Radlinského nám. 981; 908 01 Kúty obec.kuty@post.sk, ocu@kuty.sk